Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 29. 7. 2017
Workshop předanimačních technik
10:00
Dětský stan
Workshop předanimačních technik
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Pixilační dílna
14:00
Dětský stan
Pixilační dílna
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Dogshow
16:00
Dětský stan
Dogshow
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Večerníčky pro pěkný večer – Staré nej…
17:00
Dětský stan
Večerníčky pro pěkný večer – Staré nej…
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Neděle 30. 7. 2017
Workshop greenscreenu a filmových triků
10:00
Dětský stan
Workshop greenscreenu a filmových triků
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Divadlo Kampa Praha: Škola malého stromu
14:00
Dětský stan
Divadlo Kampa Praha: Škola malého stromu
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Lunapark filmových vynálezů
15:30
Dětský stan
Lunapark filmových vynálezů
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Filmová pohádka – Šťastný smolař
17:00
Dětský stan
Filmová pohádka – Šťastný smolař
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Jiří Strach / Česká republika, Slovensko 2012 / 97 min. / česky
Pondělí 31. 7. 2017
Workshop předanimačních technik
10:00
Dětský stan
Workshop předanimačních technik
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Divadlo Koráb Brno: Hvězdné pohádky
14:00
Dětský stan
Divadlo Koráb Brno: Hvězdné pohádky
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Bubnovací workshop: „Budem s bubnem!“
16:00
Dětský stan
Bubnovací workshop: „Budem s bubnem!“
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Večerníčky pro pěkný večer: Nové nej…
17:00
Dětský stan
Večerníčky pro pěkný večer: Nové nej…
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Úterý 1. 8. 2017
Workshop animace pro děti i dospělé
10:00
Dětský stan
Workshop animace pro děti i dospělé
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Interaktivní koncert pro všechny chytré děti: Bombarďák
14:00
Dětský stan
Interaktivní koncert pro všechny chytré děti: Bombarďák
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Workshop – Výroba filmových plakátů
15:30
Dětský stan
Workshop – Výroba filmových plakátů
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Filmová pohádka – Tajemství staré bambitky
17:00
Dětský stan
Filmová pohádka – Tajemství staré bambitky
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Ivo Macharáček / Česká republika 2011 / 86 min. / česky
Středa 2. 8. 2017
Workshop animace pro děti i dospělé
10:00
Dětský stan
Workshop animace pro děti i dospělé
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Jóga pro děti
14:00
Dětský stan
Jóga pro děti
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Pohybový workshop
15:00
Dětský stan
Pohybový workshop
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Večerníčky pro pěkný večer: Pocta Adolfu Bornovi
17:00
Dětský stan
Večerníčky pro pěkný večer: Pocta Adolfu Bornovi
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Čtvrtek 3. 8. 2017
Výtvarný workshop
10:00
Dětský stan
Výtvarný workshop
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Divadelní herectví – workshop pro děti
10:30
Dětský stan
Divadelní herectví – workshop pro děti
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Divadlo Koráb Brno: Kašpárek a drak
14:00
Dětský stan
Divadlo Koráb Brno: Kašpárek a drak
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
CinEd: Začátek školního roku (Jacques Rozier)
15:00
Dětský stan
CinEd: Začátek školního roku (Jacques Rozier)
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Filmová pohádka – Sněžný drak
17:00
Dětský stan
Filmová pohádka – Sněžný drak
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Eugen Sokolovský ml. / Česká republika 2013 / 90 min. / česky
Pátek 4. 8. 2017
Workshop – Výroba pohádkových masek
9:00
Dětský stan
Workshop – Výroba pohádkových masek
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Divadelní herectví – workshop pro děti
10:30
Dětský stan
Divadelní herectví – workshop pro děti
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Soutěživé hry pro děti
14:00
Dětský stan
Soutěživé hry pro děti
Doprovodný program / Dětský program
150 min.
Večerníčky pro pěkný večer: Pocta Zdeňku Smetanovi
17:00
Dětský stan
Večerníčky pro pěkný večer: Pocta Zdeňku Smetanovi
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Sobota 5. 8. 2017
Cukrářský workshop pro děti
9:00
Dětský stan
Cukrářský workshop pro děti
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Divadelní herectví – workshop pro děti
10:30
Dětský stan
Divadelní herectví – workshop pro děti
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Divadlo Koráb Brno: Sněhurka a sedm trpaslíků
14:00
Dětský stan
Divadlo Koráb Brno: Sněhurka a sedm trpaslíků
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Spontánní tanec pro děti
15:30
Dětský stan
Spontánní tanec pro děti
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Filmová pohádka – Dvanáct měsíčků
16:30
Dětský stan
Filmová pohádka – Dvanáct měsíčků
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Karel Janák / Česká republika 2012 / 97 min. / česky
;