Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 07.08.2021
What’s the Buzz
10:00
Stan ČT
What’s the Buzz
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jana Jedličková, Klára Feikusová, Ondřej Kazík
Lekce filmu podle Martina Huby
10:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Martina Huby
Odborný program
90 min. / slovensky
Host: Martin Huba
Louis Feuillade kontra filmové seriály
12:30
Klub kultury 2
Louis Feuillade kontra filmové seriály
Odborný program
90 min. / česky
Host: Radomír D. Kokeš
Lekce filmu podle Gorana Markoviće
14:30
Klub kultury 2
Lekce filmu podle Gorana Markoviće
Odborný program
90 min. / česky, srbsky / tlumočení do češtiny
Host: Goran Marković
Významy dramaturgií. O vývoji a vzniku díla mezi televizí a filmem
16:30
Klub kultury 2
Významy dramaturgií. O vývoji a vzniku díla mezi televizí a filmem
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jan Gogola ml., Lucie Králová, Tereza Bernátková
Neděle 08.08.2021
Labyrint 2030 – Jak se mladí Češi postavili čelem k řešení aktuálních výzev v rozvojových zemích
10:00
Respekt stan
Labyrint 2030 – Jak se mladí Češi postavili čelem k řešení aktuálních výzev v rozvojových zemích
Odborný program
90 min. / česky
Host: Pavel Ruzyak, Lukáš Bejček, Adam Táborský, Kateřina Velíšková
Filmový expresionismus a jeho tradice
11:30
Klub kultury 2
Filmový expresionismus a jeho tradice
Odborný program
90 min. / česky
Host: Radomír D. Kokeš
Ven z deprese: Tmání aneb cesta prvního českého animovaného VR filmu
12:00
Respekt stan
Ven z deprese: Tmání aneb cesta prvního českého animovaného VR filmu
Odborný program
90 min. / česky
Host: Ondřej Moravec
CinEd: Jak dostat film do školních lavic a je zde místo pro Kata?
14:00
Klub kultury 2
CinEd: Jak dostat film do školních lavic a je zde místo pro Kata?
Odborný program
90 min. / česky
Host: Ivana Lipovská
Lekce filmu podle Jana Vlčka
16:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Jana Vlčka
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jan Vlček
Jak uspořádat filmovou noc ve škole?
16:00
Klub kultury 3
Jak uspořádat filmovou noc ve škole?
Odborný program
90 min. / česky
Host: Pavel Bednařík, Ivana Lipovská
Jak se ve virtuální realitě rekonstruuje cesta do vesmíru?
16:30
Klub kultury 2
Jak se ve virtuální realitě rekonstruuje cesta do vesmíru?
Odborný program
90 min. / anglicky / tlumočení do češtiny
Host: Maria Courtialová
Pondělí 09.08.2021
Od VHS kazet ke streamingu a zase zpět
10:00
Respekt stan
Od VHS kazet ke streamingu a zase zpět
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jindřiška Bláhová, Jiří Flígl, Antonín Tesař
Film morálního neklidu jako element nezávislé kultury lidového Polska
12:00
Klub kultury 2
Film morálního neklidu jako element nezávislé kultury lidového Polska
Odborný program
90 min. / polsky
Host: Dobrochna Dabertová
Mluvíme o klimatu, protože je to třeba!
14:00
Klub kultury 2
Mluvíme o klimatu, protože je to třeba!
Odborný program
90 min. / česky
Host: Michal Berg, Josef Šedlbauer, Kateřina Velíšková
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: O životě v přítomnosti
16:00
Respekt stan
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: O životě v přítomnosti
Odborný program
90 min. / česky
Host: Anna Hogenová, Markéta Johnová
Lekce filmu podle Sergia Castra San Martína
16:30
Klub kultury 2
Lekce filmu podle Sergia Castra San Martína
Odborný program
90 min. / španělsky / tlumočení do češtiny
Host: Sergio Castro San Martín
Za školou s Ivou Hejlíčkovou a Michalem Šaškem
19:00
Foyer kina Hvězda
Za školou s Ivou Hejlíčkovou a Michalem Šaškem
Odborný program
60 min. / česky
Host: Iva Hejlíčková, Michal Šašek
Úterý 10.08.2021
Santa trinita slovenského filmu
12:00
Klub kultury 2
Santa trinita slovenského filmu
Odborný program
90 min. / slovensky
Host: Václav Macek
Lekce fotografie podle Romana Vondrouše
14:00
Respekt stan
Lekce fotografie podle Romana Vondrouše
Odborný program
90 min. / česky
Host: Roman Vondrouš, Zdeněk Fučík
Co se vlastně stalo s Robertem Aldrichem?
14:00
Klub kultury 2
Co se vlastně stalo s Robertem Aldrichem?
Odborný program
90 min. / česky
Host: Michael Málek
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: Kultura za času covidu
16:00
Respekt stan
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: Kultura za času covidu
Odborný program
90 min. / česky
Host: Karin Lednická, Radana Korená, Vašek Müller
Akira Kurosawa – válečná a poválečná tvorba
16:00
Klub kultury 2
Akira Kurosawa – válečná a poválečná tvorba
Odborný program
90 min. / česky
Host: Luboš Ptáček
Středa 11.08.2021
Karel Reisz – Čech v zahraničí?
9:30
Klub kultury 2
Karel Reisz – Čech v zahraničí?
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jan Jendřejek
Lekce filmu podle Zdeňka Svěráka
10:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Zdeňka Svěráka
Odborný program
90 min. / česky
Host: Zdeněk Svěrák
Akira Kurosawa jako autor
11:30
Klub kultury 2
Akira Kurosawa jako autor
Odborný program
90 min. / česky
Host: Luboš Ptáček
Lekce filmu podle Jarosława Kamińského
14:00
Klub kultury 2
Lekce filmu podle Jarosława Kamińského
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jarosław Kamiński
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: O důsledcích vytěsnění smrti z našich životů
16:00
Respekt stan
Zóna Inspirace s Hradeckým slunovratem: O důsledcích vytěsnění smrti z našich životů
Odborný program
90 min. / česky
Host: Petr Štěpánek, Kamil Vícha, Ivo Mludek
Filmové pásmo žáků ZUŠ UH
18:00
Respekt stan
Filmové pásmo žáků ZUŠ UH
Odborný program
60 min. / česky
Host: Zuzana Dubová