Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 30.07.2022
CinEd s Elizou Petkovovou: Diskuze k metodickým materiálům filmu Smutek (seminář pro učitele a všechny zájemce o FAV)
17:00
Klub kultury – Malý sál
CinEd s Elizou Petkovovou: Diskuze k metodickým materiálům filmu Smutek (seminář pro učitele a všechny zájemce o FAV)
Industry program
90 min. / německy / tlumočení do češtiny
Host: Eliza Petkovová
Neděle 31.07.2022
Inspirativní přístupy k filmové a audiovizuální výchově
10:00
Klub kultury – Malý sál
Inspirativní přístupy k filmové a audiovizuální výchově
Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Claire Cooková, Annis Lucy Joslinová, Claire Marie Wearnová, František Topinka
Workshop: Staň se promítačem
13:00
Galerie slováckých vín
Workshop: Staň se promítačem
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Claire Cooková
Workshop: Vytvoř si svůj filmový experiment
15:30
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Vytvoř si svůj filmový experiment
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Annis Lucy Joslinová, Claire Marie Wearnová
Diskuze: Jak učit umění?
18:00
Klub kultury – Salonek 3
Diskuze: Jak učit umění?
Industry program
90 min. / česky
Host: Adéla Komrzý, Jindřich Andrš, Tomáš Vaněk, Jan Strejcovský
Pondělí 01.08.2022
Jak se učí o filmu učitelé?
10:00
Klub kultury – Malý sál
Jak se učí o filmu učitelé?
Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Chloé Guerber-Cahuzacová, Maciej Białoruski, Eva Spilková, František Topinka
Workshop: Z počátků kinematografie (CinEd)
13:00
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Z počátků kinematografie (CinEd)
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
90 min. / česky
Host: Viktória Rampal Dzurenková, Ranjan Rampal
ArtCafé
14:00
Stan ČRo
ArtCafé
Industry program, Program Českého rozhlasu
90 min. / česky
Host: Terezie Křížkovská, Adéla Mrázová, Jakub Jiřiště, František Topinka
Workshop: Jak představit film školákům?
15:00
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Jak představit film školákům?
Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Chloé Guerber-Cahuzacová
Laterna magika - živá performance
19:00
Galerie slováckých vín
Laterna magika - živá performance
Industry program
90 min. / anglicky, česky
Host: Claire Cooková
Úterý 02.08.2022
Workshop: Film nejsou jen digitální data, přijďte si na něj sáhnout!
12:00
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Film nejsou jen digitální data, přijďte si na něj sáhnout!
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
150 min. / česky
Host: František Topinka, Theodora Pfeffermannová
Středa 03.08.2022
Jak učit dějiny filmu na základních a středních školách?
16:00
Klub kultury – Salonek 3
Jak učit dějiny filmu na základních a středních školách?
Industry program
90 min. / česky
Host: Pavel Bednařík, Jiří Hruška