Novinky
Pro účastníky
Nejčastější dotazy
Festivalová místa
Gastro tipy
Fotogalerie
Minuty z Filmovky
Filmové listy
Studovna
Program
Denní program
Programové sekce
Hosté
Odborný program
Industry program
Doprovodné akce
Festival
O festivalu
Vizuální styl
Výroční ceny
LFŠ očima hostů
Historie
Kontakty
Podpora
Jak LFŠ podpořit
Partneři
Záštity a poděkování
Mecenáši
Press
Služby pro novináře
Press akreditace
Ke stažení
Akreditace a vstupenky
Přihlášení
En
Můj diář
Denní program
Rychlé filtry
Letní kina
Hudba
Zdarma pro veřejnost
Pro děti
English friendly
Sobota 29.07.2023
10:00
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Malí fotografové s autorským čtením a fotografickou knížkou
Doprovodný program: Dětský program
150 min.
Do diáře
Do diáře
13:00
Hub 123
Workshop: Dotkni se filmu! Analog vs. digitál
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Jana Nestlerová, Maja Pilatiová
Do diáře
Do diáře
14:00
Dětský/herní stan
Loutky bez hranic: Tři medvědi a drzá Máša
Doprovodný program: Dětský program
45 min.
Do diáře
Do diáře
15:30
Dětský/herní stan
Filmy, které jinde neuvidíš
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Do diáře
Do diáře
15:30
Hub 123
Workshop: Mami, tati! Dneska film vybírám já!
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
120 min. / anglicky / tlumočení do češtiny
Host: Ana Cerarová
Do diáře
Do diáře
Neděle 30.07.2023
10:00
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: INKODYKE
Doprovodný program: Dětský program
150 min.
Do diáře
Do diáře
13:00
Hub 123
Workshop: Škola filmových triků pro každého
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
90 min. / francouzsky / tlumočení do češtiny
Host: Florence Guillaumeová
Do diáře
Do diáře
14:00
Dětský/herní stan
My kluci, co spolu chodíme: Mami, tati, kluci říkali
Doprovodný program: Dětský program
40 min.
Do diáře
Do diáře
15:00
Hub 123
Workshop: Zažít galerii animovaným filmem
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Host: Markéta Slachová, Veronika Stojanovová
Do diáře
Do diáře
15:15
Dětský/herní stan
Dětský film Titina, psí polárnice
Doprovodný program: Dětský program
90 min.
Do diáře
Do diáře
16:50
Dětský/herní stan
Workshop k filmu Titina, psí polárnice
Doprovodný program: Dětský program
60 min.
Do diáře
Do diáře
Pondělí 31.07.2023
10:00
Dětský/herní stan
Workshop LE-PO-RE-LO
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Do diáře
Do diáře
11:00
Hub 123
Workshop: 360°: Živá animace v prostoru
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
150 min. / česky
Host: Jan Kolegar
Do diáře
Do diáře
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Polárka: Zlatovláska
Doprovodný program: Dětský program
70 min.
Do diáře
Do diáře
15:30
Dětský/herní stan
Filmový kabinet dětem
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Do diáře
Do diáře
Úterý 01.08.2023
10:00
Dětský/herní stan
Workshop Pohádková cesta
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Do diáře
Do diáře
14:00
Hub 123
Workshop: Jak na vizuální román
Industry Program, Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Host: Lenka Fránová
Do diáře
Do diáře
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Koráb: Hudebně-naučný pořad Trumpeta a klarinet
Doprovodný program: Dětský program
60 min.
Do diáře
Do diáře
15:30
Dětský/herní stan
Dětský film Kvík
Doprovodný program: Dětský program
72 min.
Do diáře
Do diáře
17:00
Dětský/herní stan
Workshop k filmu Kvík
Doprovodný program: Dětský program
45 min.
Do diáře
Do diáře
Středa 02.08.2023
10:00
Dětský/herní stan
Workshop Pohádková cesta
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Do diáře
Do diáře
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Koráb: Sindibádova dobrodružství
Doprovodný program: Dětský program
50 min.
Do diáře
Do diáře
15:15
Dětský/herní stan
Dětský film Mirai, dívka z budoucnosti
Doprovodný program: Dětský program
100 min.
Do diáře
Do diáře
Můj diář
Pro manipulaci s diářem se musíte nejdříve přihlásit.