Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 27.07.2019
Výroba bubnů a společné africké bubnování
10:00
Dětský/herní stan
Výroba bubnů a společné africké bubnování
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Dílna výroby svíček ze včelího vosku
11:00
Dětský/herní stan
Dílna výroby svíček ze včelího vosku
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Divadelní představení: O Josefíně včelce a její křehké dušence
14:00
Dětský/herní stan
Divadelní představení: O Josefíně včelce a její křehké dušence
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Boomwhackers - barevné hraní v rytmu
15:15
Dětský/herní stan
Boomwhackers - barevné hraní v rytmu
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší ze starých Večerníčků
17:30
Dětský/herní stan
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší ze starých Večerníčků
Doprovodný program / Dětský program
45 min. / česky
Neděle 28.07.2019
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
10:00
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Základy parkouru
14:00
Dětský/herní stan
Základy parkouru
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Výtvarný workshop: Duchové lesa (prostorová tvorba)
15:30
Dětský/herní stan
Výtvarný workshop: Duchové lesa (prostorová tvorba)
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Filmová pohádka: Kouzelník Žito
17:15
Dětský/herní stan
Filmová pohádka: Kouzelník Žito
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Zdeněk Zelenka / Česká republika 2018 / 104 min. / česky
Pondělí 29.07.2019
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
10:00
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Kouzelnické představení: Magie pro děti
14:00
Dětský/herní stan
Kouzelnické představení: Magie pro děti
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Free Cinema uvádí: Dílna ploškové animace
15:15
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Dílna ploškové animace
Doprovodný program / Dětský program
120 min. / česky
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
17:30
Dětský/herní stan
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Úterý 30.07.2019
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
10:00
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Workshop Natáčecí dny
Doprovodný program / Dětský program
180 min.
Výtvarný workshop: Stromoví skřítkové
14:00
Dětský/herní stan
Výtvarný workshop: Stromoví skřítkové
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Free Cinema uvádí: Dílna flipbooku
15:30
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Dílna flipbooku
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Filmová pohádka: Nejlepší přítel
17:45
Dětský/herní stan
Filmová pohádka: Nejlepší přítel
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Karel Janák / Česká republika 2017 / 97 min. / česky
Středa 31.07.2019
Jóga pro děti
10:00
Dětský/herní stan
Jóga pro děti
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Divadlo Koráb Brno: Princezna na hrášku
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Koráb Brno: Princezna na hrášku
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Malování na obličej
15:30
Dětský/herní stan
Malování na obličej
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
17:30
Dětský/herní stan
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Čtvrtek 01.08.2019
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
10:30
Dětský/herní stan
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Divadlo Tramtárie: O mašinkách
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Tramtárie: O mašinkách
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Malování hennou
15:30
Dětský/herní stan
Malování hennou
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Filmová pohádka: Pravý rytíř
17:30
Dětský/herní stan
Filmová pohádka: Pravý rytíř
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Martin Dolenský / Česká republika 2016 / 79 min. / česky
Pátek 02.08.2019
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
10:30
Dětský/herní stan
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Divadlo Kampa: Honza a lesní skřítek
14:00
Dětský/herní stan
Divadlo Kampa: Honza a lesní skřítek
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Free Cinema uvádí: Dílna pixilace
15:30
Dětský/herní stan
Free Cinema uvádí: Dílna pixilace
Doprovodný program / Dětský program
120 min.
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
17:45
Dětský/herní stan
Večerníčky pro pěkný večer: To nejlepší z nových Večerníčků
Doprovodný program / Dětský program
60 min. / česky
Sobota 03.08.2019
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
10:30
Dětský/herní stan
Workshop: Divadelní herectví (Radim Koráb)
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Společné představení dětí z hereckého workshopu
14:00
Dětský/herní stan
Společné představení dětí z hereckého workshopu
Doprovodný program / Dětský program
60 min.
Výroba filmových plakátů
15:30
Dětský/herní stan
Výroba filmových plakátů
Doprovodný program / Dětský program
90 min.
Filmová pohádka: Korunní princ
17:15
Dětský/herní stan
Filmová pohádka: Korunní princ
Doprovodný program / Dětský program
Režie: Karel Janák / Česká republika 2015 / 92 min.