Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Pátek 27.07.2018
Záhadný pan Hyde
16:00
Stan ČT
Záhadný pan Hyde
Odborný program / Stan České televize
Režie: Georgis Skalenakis / Československo 1964 / 73 min. / česky
Čas opilých koní
17:00
Kino Hvězda
Čas opilých koní
Hosté / Bahman Ghobadi
Režie: Bahman Ghobadi / Írán 2000 / 80 + 45 min.
Host: Bahman Ghobadi
Friedrich Wilhelm Murnau: Soukromé fotografie
17:00
Galerie Slováckého muzea
Friedrich Wilhelm Murnau: Soukromé fotografie
Doprovodný program / Vernisáže výstav
30 min.
Host: Zdeněk Blaha
The Broadway Melody
17:00
Slovácké divadlo
The Broadway Melody
Historie / Žánr: Muzikál
Režie: Harry Beaumont / USA 1929 / 110 + 10 min. / DVD / anglicky / el. české titulky
Úvod: Iva Hejlíčková
Huacho
17:00
Kino Mír
Huacho
Hosté / Alejandro Fernández Almendras
Režie: Alejandro Fernández Almendras / Chile, Francie, Německo 2009 / 90 + 45 min. / HD file / španělsky / anglické titulky, el. české titulky
Host: Alejandro Fernández Almendras
Hrabě Drakula
17:20
Stan ČT
Hrabě Drakula
Odborný program / Stan České televize
Režie: Anna Procházková / Československo 1970 / 76 min. / česky
Hora
17:30
Klub kultury 1
Hora
AČFK uvádí / Distribuce
Režie: Jennifer Peedomová / Austrálie 2017 / 74 + 10 min. / DCP / anglicky / české titulky
Úvod: Jiří Žák
Mrtvý mezi živými
17:30
Reduta 1
Mrtvý mezi živými
Česko/Slovensko / Kdo jsou Češi?
Režie: Bořivoj Zeman / Československo 1946 / 87 + 10 min. / 35mm / česky
Úvod: Jaroslav Sedláček
Nina
18:00
Sportovní hala
Nina
Současnost / Východní přísliby
Režie: Olga Chajdas / Polsko 2018 / 130 + 10 min. / 15 let / DCP / polsky / el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Hostinec u létavého draka
18:40
Stan ČT
Hostinec u létavého draka
Odborný program / Stan České televize
Režie: Eva Sadková / Československo 1971 / 84 min. / česky
Simona Babčáková a kol.: NO A!
19:00
Divadelní/literární stan
Simona Babčáková a kol.: NO A!
Doprovodný program / Divadla
90 min. / 15 let
Večer deskových her s Mindok
19:30
Dětský/herní stan
Večer deskových her s Mindok
Doprovodný program / Herní zóna
120 min.
Počátky Triera 1: dětství a univerzitní léta
20:00
Reduta 1
Počátky Triera 1: dětství a univerzitní léta
Současnost / Ikona: Lars von Trier
Režie: Lars von Trier / Dánsko / 83 + 10 min. / DVD / dánsky / el. české titulky
Úvod: Peter Schepelern
3 dny v Quiberonu
20:30
Slovácké divadlo
3 dny v Quiberonu
Současnost / Be2Can Starter
Režie: Emily Atefová / Německo, Rakousko, Francie 2018 / 115 + 10 min. / DCP / německy / české titulky
Úvod: Vít Schmarc, Aleš Stuchlý
Sedmá pečeť
20:30
Kino Hvězda
Sedmá pečeť
Historie / Retrospektiva: Ingmar Bergman
Režie: Ingmar Bergman / Švédsko 1957 / 96 + 10 min. / DCP / švédsky / české titulky
Úvod: Maaret Koskinenová
Až přijde válka
21:00
Klub kultury 1
Až přijde válka
Česko/Slovensko / Novinky
Režie: Jan Gebert / Česká republika, Chorvatsko 2018 / 73 + 10 min. / DCP / slovensky
Úvod: Zdeněk Blaha
Atentát
21:00
Sportovní hala
Atentát
Česko/Slovensko / Kdo jsou Češi?
Režie: Jiří Sequens / Československo 1964 / 100 + 45 min. / DCP / česky
Host: Pavel Kosatík
Longital
21:00
Klub Mír
Longital
Doprovodný program / Koncerty
90 min.
Vzpoura hraček
21:30
Letní kino Smetanovy sady
Vzpoura hraček
Letní kino / Giganti českého filmu
Režie: Hermína Týrlová, František Sádek / Československo 1946 / 15 + 83 min. / 16mm / česky
Extase
21:30
Letní kino Smetanovy sady
Extase
Letní kino / Giganti českého filmu
Režie: Gustav Machatý / Československo 1932 / 83 + 15 min. / 16mm / česky
Tátova volha
22:00
innogy letní kino Masarykovo nám.
Tátova volha
Letní kino / Novinky s innogy
Režie: Jiří Vejdělek / Česká republika 2018 / 90 min. / DCP / česky / anglické titulky
DJ Yukimura + Abu
22:30
Klub Mír
DJ Yukimura + Abu
Doprovodný program / Party
120 min.
Nikdo nic neví o perských kočkách
22:30
Reduta 1
Nikdo nic neví o perských kočkách
Hosté / Bahman Ghobadi
Režie: Bahman Ghobadi / Írán 2009 / 106 + 45 min.
Host: Bahman Ghobadi
Whiskey zloděj
23:30
Kino Hvězda
Whiskey zloděj
Současnost / Východní přísliby
Režie: Nimród Antal / Maďarsko 2017 / 126 + 10 min. / 15 let / DCP / maďarsky, rumunsky / el. české titulky
Úvod: Géza Csákvári
Hardcore
23:30
Slovácké divadlo
Hardcore
Současnost / Greek Weird Wave
Režie: Dennis Iliadis / Řecko 2004 / 95 + 10 min. / 18 let / DVD / řecky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Jan Jílek
Stopy hrůzy
23:59
innogy letní kino Masarykovo nám.
Stopy hrůzy
P.S.
Režie: Václav Švankmajer (Světlonoš), Robert Hloz (Lháři), Pavel Soukup (Lesapán) / Česká republika / 75 min. / DCP / česky
Lesní duch
23:59
Sportovní hala
Lesní duch
Současnost / Půlnoční delikatesy: Stranger Films
Režie: Vincent McEveety, John Hough / Velká Británie, USA 1980 / 84 + 10 min. / DVD / anglicky / el. české titulky
Úvod: Jiří Flígl
;