Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Středa 12.08.2020
FOMO
8:30
Sportovní hala
FOMO
Východní přísliby
Režie: Attila Hartung / Maďarsko 2019 / 91 + 10 min. / 15 let / DCP / maďarsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Slečny z Vlčí
8:30
Kino Hvězda
Slečny z Vlčí
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Francie, Polsko 1979 / 116 + 10 min. / HD file / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Dvorní šašek
9:00
Slovácké divadlo
Dvorní šašek
Neznámý vojín: Danny Kaye
Režie: Melvin Frank, Norman Panama / USA 1955 / 101 + 10 min. / DCP / anglicky / el. české titulky
Úvod: Michael Málek
Karel, já a ty
9:30
Klub kultury 1
Karel, já a ty
Host: Bohdan Karásek
Režie: Bohdan Karásek / Česká republika 2019 / 111 + 10 min. / DCP / česky / anglické titulky
Úvod: Jan Jendřejek
Dobrou noc a hodně štěstí
10:00
Kino Mír
Dobrou noc a hodně štěstí
Hot TV
Režie: George Clooney / USA 2005 / 93 + 10 min. / Blu-ray / anglicky / el. české titulky
Úvod: Jana Jedličková
Musíme si pomáhat aneb Co nabídnou podzimní filmové festivaly
10:00
Respekt stan
Musíme si pomáhat aneb Co nabídnou podzimní filmové festivaly
Odborný program
90 min. / česky
Herecký workshop
10:00
Dětský/literární stan
Herecký workshop
Doprovodný program: Dětský program
120 min.
Poslechy rozhlasových dramatizací a podcastů Českého rozhlasu
10:00
Stan ČRo
Poslechy rozhlasových dramatizací a podcastů Českého rozhlasu
Program Českého rozhlasu
270 min. / česky
Puškvorec
11:30
Reduta
Puškvorec
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Polsko 2009 / 83 + 10 min. / 35mm / polsky / české titulky
Úvod: Petr Vlček
Věrnost
12:00
Sportovní hala
Věrnost
Východní přísliby
Režie: Nigina Sujfullajevová / Rusko 2019 / 82 + 10 min. / 18 let / DCP / rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Lekce filmu podle Vladimíra Körnera
12:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Vladimíra Körnera
Odborný program
90 min. / česky
Host: Vladimír Körner
Herec
12:30
Slovácké divadlo
Herec
České a slovenské novinky
Režie: Peter Bebjak / Česká republika 2020 / 225 + 45 min. / 15 let / DCP / česky / anglické titulky
Host: Peter Bebjak, Kateřina Ondřejková, Petr Bok
Buster Keaton 5: Cesta tam (a zase zpátky) (hudba: Raw Deal)
13:00
Kino Hvězda
Buster Keaton 5: Cesta tam (a zase zpátky) (hudba: Raw Deal)
Němý film s živou hudbou: Buster Keaton
USA / 106 + 10 min. / bez dialogů / anglické mezititulky, el. české titulky
Úvod: Radomír D. Kokeš, Viktor Palák
Herecký workshop: Závěrečné vystoupení
13:00
Dětský/literární stan
Herecký workshop: Závěrečné vystoupení
Doprovodný program: Dětský program
60 min.
Umění akční scény
13:30
Klub kultury 2
Umění akční scény
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jiří Flígl
Až tu nebudu
13:30
Klub kultury 1
Až tu nebudu
Terra Festivalis: Izrael
Režie: Nimrod Eldar / Francie, Izrael 2019 / 98 + 10 min. / DCP / hebrejsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Jan Jílek
Pleasantville: Městečko zázraků
14:00
Kino Mír
Pleasantville: Městečko zázraků
Hot TV
Režie: Gary Ross / USA 1998 / 123 + 10 min. / 35mm / anglicky / el. české titulky
Úvod: Klára Feikusová
FAMU v kině & krátkometrážní filmy v distribuci
14:00
Respekt stan
FAMU v kině & krátkometrážní filmy v distribuci
Odborný program
60 min. / česky
Host: Diana Cam Van Nguyen, Martina Netíková, Vít Schmarc
Bubnovací workshop
14:30
Dětský/literární stan
Bubnovací workshop
Doprovodný program: Dětský program
60 min.
Kukačka v temném lese
15:00
Reduta
Kukačka v temném lese
Host: Vladimír Körner
Režie: Antonín Moskalyk / ČSSR 1984 / 94 + 45 min. / 35mm / česky, německy, polsky
Host: Vladimír Körner
iRozhlas.cz / podcast Vinohradská 12: Živé natáčení podcastu Českého rozhlasu
15:00
Stan ČRo
iRozhlas.cz / podcast Vinohradská 12: Živé natáčení podcastu Českého rozhlasu
Program Českého rozhlasu
90 min. / česky
Afrika
16:00
Kino Hvězda
Afrika
Terra Festivalis: Izrael
Režie: Oren Gerner / Izrael 2019 / 82 + 10 min. / DCP / hebrejsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Jan Jílek
Ikarus. Legenda o Mietku Koszovi
16:00
Sportovní hala
Ikarus. Legenda o Mietku Koszovi
Východní přísliby
Režie: Maciej Pieprzyca / Polsko 2019 / 117 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Šťastný smolař
16:00
Dětský/literární stan
Šťastný smolař
Doprovodný program: Dětský program
Režie: Jiří Strach / Česká republika, Slovensko 2012 / 97 min.
2458 predátorů se ocitlo V síti
16:00
Respekt stan
2458 predátorů se ocitlo V síti
Odborný program
90 min. / česky
Host: Vít Klusák
Buchty LIVE (Radio Wave)
17:00
Stan ČRo
Buchty LIVE (Radio Wave)
Program Českého rozhlasu
60 min. / česky
Host: Ivana Veselková, Zuzana Fuksová
Manželství Marie Braunové
18:00
Klub kultury 1
Manželství Marie Braunové
Host: Hanna Schygullová
Režie: Rainer Werner Fassbinder / NSR 1979 / 120 + 10 min. / 15 let / DCP / německy / el. české titulky
Úvod: Aleš Říman
FAMU v kině 01 (Studentský blok D)
18:00
Kino Mír
FAMU v kině 01 (Studentský blok D)
Studentské filmy
Česká republika / 64 + 45 min. / HD file / česky
Host: Barbora Halířová
Poslechy rozhlasových dramatizací a podcastů Českého rozhlasu
18:45
Stan ČRo
Poslechy rozhlasových dramatizací a podcastů Českého rozhlasu
Program Českého rozhlasu
90 min. / česky
Slavnostní zakončení + Krajina ve stínu
19:00
Kino Hvězda
Slavnostní zakončení + Krajina ve stínu
České a slovenské novinky
Režie: Bohdan Sláma / Česká republika, Slovensko 2020 / 135 + 45 min. / 15 let / DCP / česky, německy / anglické titulky
Host: Bohdan Sláma, Barbora Poláková, Jindřich Motýl, Tobiáš Šmigura, Pavel Vácha, Magdalena Borová, Marie Ludvíková, Ivan Arsenjev
Země zaslíbená
19:30
Slovácké divadlo
Země zaslíbená
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Polsko 1974 / 169 + 10 min. / 15 let / DCP / německy, polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Vysoká dívka
20:00
Sportovní hala
Vysoká dívka
Východní přísliby
Režie: Kantěmir Balagov / Rusko 2019 / 137 + 10 min. / 15 let / DCP / rusky / české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Sněžná noc
20:00
Reduta
Sněžná noc
Host: Vladimír Körner
Režie: Milan Cieslar / Česká republika 2009 / 92 + 45 min. / HD file / česky
Host: Vladimír Körner
Prago Union
20:30
Redside zóna Kolejní n.
Prago Union
Doprovodný program: Koncerty
90 min.
Cimbálová muzika Kremlor
21:00
Dětský/literární stan
Cimbálová muzika Kremlor
Doprovodný program: Koncerty
180 min.
Radio Wave v Míru: Opak Dissu (koncert)
22:00
Klub Mír
Radio Wave v Míru: Opak Dissu (koncert)
Doprovodný program: Koncerty, Program Českého rozhlasu
60 min.
Paolo Sorrentino: Všichni mají pravdu (předpremiéra) - Četba s hvězdičkou na Vltavě!
22:00
Stan ČRo
Paolo Sorrentino: Všichni mají pravdu (předpremiéra) - Četba s hvězdičkou na Vltavě!
Program Českého rozhlasu
60 min. / česky
Housata
22:00
Letní kino Smetanovy sady
Housata
Letní kino: První lásky českého filmu
Režie: Karel Smyczek / ČSSR 1979 / 73 min. / HD file / česky / anglické titulky
Havel
22:30
Klub kultury 1
Havel
České a slovenské novinky
Režie: Slávek Horák / Česká republika, Slovensko 2020 / 102 + 10 min. / DCP / česky / anglické titulky
Úvod: Ondřej Moravec
V síti
23:00
Redside zóna Kolejní n.
V síti
České a slovenské novinky, Letní kino: Novinky
Režie: Barbora Chalupová, Vít Klusák / Česká republika, Slovensko 2020 / 100 min. / 15 let / DCP / česky / anglické titulky
25 km/h
23:30
Reduta
25 km/h
AČFK Distribuce
Režie: Markus Goller / Německo 2018 / 116 + 10 min. / HD file / německy / české titulky
Úvod: Ondřej Moravec
Zátah 2
23:30
Sportovní hala
Zátah 2
Půlnoční delikatesy: Vulgární auteuři
Režie: Gareth Evans / Indonésie, USA 2014 / 150 + 10 min. / 18 let / DCP / anglicky, indonésky, japonsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Jiří Flígl
Radio Wave v Míru: DJs Casablanka & Kewu
23:30
Klub Mír
Radio Wave v Míru: DJs Casablanka & Kewu
Doprovodný program: Party, Program Českého rozhlasu
270 min.
Cinema16 A
23:59
Kino Hvězda
Cinema16 A
P.S.
Francie, Itálie, Německo, Rakousko, Švédsko, Velká Británie / 73 + 10 min. / 15 let / DVD / různé / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Ondřej Moravec
Cinema16 B
23:59
Kino Hvězda
Cinema16 B
P.S.
Dánsko, Francie, Nizozemsko, Španělsko, Švédsko / 66 min. / 15 let / DVD / různé / anglické titulky, el. české titulky
Příběhy z kaštanových lesů
23:59
Slovácké divadlo
Příběhy z kaštanových lesů
Východní přísliby
Režie: Gregor Božič / Slovinsko, Itálie 2019 / 82 + 10 min. / DCP / italsky, slovinsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Jak svět přichází o básníky
23:59
Letní kino Smetanovy sady
Jak svět přichází o básníky
Letní kino: První lásky českého filmu
Režie: Dušan Klein / ČSSR 1982 / 90 min. / HD file / česky