Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Pátek 07.08.2020
Synonyma
12:00
Slovácké divadlo
Synonyma
Terra Festivalis: Izrael
Režie: Nadav Lapid / Francie, Izrael, Německo 2019 / 123 + 10 min. / 15 let / DCP / francouzsky / české titulky
Úvod: Jan Jílek
Antropocén: Epocha člověka
12:00
Sportovní hala
Antropocén: Epocha člověka
AČFK Distribuce
Režie: Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier, Edward Burtynsky / Kanada 2018 / 87 + 10 min. / DCP / anglicky, italsky, kantonsky, mandarínsky, německy, rusky / české titulky
Úvod: Aleš Říman
Nabarvené ptáče
13:00
Klub kultury 1
Nabarvené ptáče
České a slovenské novinky
Režie: Václav Marhoul / Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Polsko 2019 / 169 + 10 min. / 15 let / DCP / česky, latinsky, německy, rusky / české titulky
Úvod: Ondřej Moravec
Krátké a středometrážní filmy Vladimíra Körnera
14:30
Reduta
Krátké a středometrážní filmy Vladimíra Körnera
Host: Vladimír Körner
ČSSR 1963 / 81 + 45 min. / česky
Host: Vladimír Körner
Březový háj
15:00
Kino Hvězda
Březový háj
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Polsko 1970 / 99 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Iva Přivřelová
Truman Show
15:30
Slovácké divadlo
Truman Show
Hot TV
Režie: Peter Weir / USA 1998 / 102 + 10 min. / DCP / anglicky / el. české titulky
Úvod: Klára Feikusová
Věrný robot
16:00
Stan ČT
Věrný robot
Program České televize
Režie: Jan Matějovský / ČSSR 1967 / 54 min. / česky
Pracující žena
16:30
Sportovní hala
Pracující žena
Terra Festivalis: Izrael
Režie: Michal Aviadová / Izrael 2018 / 94 + 10 min. / 15 let / DCP / hebrejsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Jan Jílek
Měsíční noc
17:00
Stan ČT
Měsíční noc
Program České televize
Režie: Hynek Bočan / ČSSR 1987 / 29 min. / česky
Stačí stisknout
17:30
Stan ČT
Stačí stisknout
Program České televize
Režie: Jiřina Pokorná-Makoszová / ČSSR 1989 / 50 min. / česky
Popel a démant
17:30
Klub kultury 1
Popel a démant
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Polsko 1958 / 105 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Zbořil / Zajíc / Hrabal
18:00
Dětský/literární stan
Zbořil / Zajíc / Hrabal
Doprovodný program: Literární program
60 min.
Janek Rubeš otevírá šapitó Skautského institutu
18:00
Šapitó Skautského institutu
Janek Rubeš otevírá šapitó Skautského institutu
Doprovodný program: Skautský program
90 min.
Někdo zaklepal na dveře
18:30
Stan ČT
Někdo zaklepal na dveře
Program České televize
Režie: Ivan Rajmont / ČSSR 1988 / 55 min. / česky
FAMU History: Vávrovy děti 1
18:30
Reduta
FAMU History: Vávrovy děti 1
FAMU History 2
ČSSR / 93 + 10 min. / česky
Úvod: Jan Jendřejek
Slavnostní zahájení + Havel
19:00
Kino Hvězda
Slavnostní zahájení + Havel
České a slovenské novinky
Režie: Slávek Horák / Česká republika, Slovensko 2020 / 102 + 45 min. / DCP / česky / anglické titulky
Host: Slávek Horák, Viktor Dvořák, Jan Šťastný, Rudolf Suchánek, Jan Gogola st.
DAU. Odvážní lidé
19:30
Slovácké divadlo
DAU. Odvážní lidé
Východní přísliby
Režie: Ilja Chržanovskij, Alexej Slusarčuk / Německo, Rusko, Ukrajina, Velká Británie 2020 / 153 + 10 min. / 18 let / DCP / rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Zázračný muž
20:00
Sportovní hala
Zázračný muž
Neznámý vojín: Danny Kaye
Režie: Bruce Humberstone / USA 1945 / 98 + 10 min. / DCP / anglicky / el. české titulky
Úvod: Michael Málek
Divadlo NaHraně: Brutál
20:30
Redside zóna Kolejní nádv.
Divadlo NaHraně: Brutál
Doprovodný program: Divadla
100 min.
Bobři v plamenech
21:00
Šapitó Skautského institutu
Bobři v plamenech
Doprovodný program: Skautský program
60 min.
Foxtrot
21:30
Klub kultury 1
Foxtrot
Terra Festivalis: Izrael
Režie: Samuel Maoz / Izrael, Německo, Švýcarsko, Francie 2017 / 112 + 10 min. / 15 let / DCP / hebrejsky, německy / české titulky
Úvod: Jan Jílek
Probuzení
22:00
Letní kino Smetanovy sady
Probuzení
Letní kino: První lásky českého filmu
Režie: Jiří Krejčík / ČSR 1959 / 95 min. / DVD / česky
Televizní společnost
22:30
Reduta
Televizní společnost
Hot TV
Režie: Sidney Lumet / USA 1976 / 121 + 10 min. / 15 let / Blu-ray / anglicky / el. české titulky
Úvod: Klára Feikusová
Bourák
23:00
Redside zóna Kolejní nádv.
Bourák
Letní kino: Novinky
Režie: Ondřej Trojan / Česká republika, Slovensko 2020 / 105 min. / DCP / česky
Mžitky
23:30
Slovácké divadlo
Mžitky
Retrospektiva: Andrzej Wajda
Režie: Andrzej Wajda / Polsko 2016 / 100 + 10 min. / DCP / polsky / české titulky
Úvod: Petr Vlček
Večer Radia 1: Strýček Míša
23:30
Klub Mír
Večer Radia 1: Strýček Míša
Doprovodný program: Party
270 min.
Indiánské léto
23:59
Letní kino Smetanovy sady
Indiánské léto
Letní kino: První lásky českého filmu
Režie: Saša Gedeon / Česká republika 1995 / 65 min. / HD file / česky
Utržený ze řetězu
23:59
Sportovní hala
Utržený ze řetězu
Půlnoční delikatesy: Vulgární auteuři
Režie: Louis Leterrier / Francie, USA, Velká Británie 2004 / 102 + 10 min. / 15 let / DCP / anglicky / české titulky
Úvod: Jíří Flígl