Denní program | Letní filmová škola
Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 08.08.2020
Žal žen
10:30
Respekt stan
Žal žen
Odborný program
Režie: Andrea Culková / Česká republika 2020 / 92 min. / HD file / česky / anglické titulky
Klimatická krize versus naše emoce
12:00
Respekt stan
Klimatická krize versus naše emoce
Odborný program
60 min. / česky
Host: Andrea Culková, Zdeňka Voštová, Jiřina Trojánková, Alžběta Franková, Alexander Ač, Petr Baroch
Diskuze k výstavě Vietnam Stories aneb Jak se žije Vietnamcům v ČR
13:30
Respekt stan
Diskuze k výstavě Vietnam Stories aneb Jak se žije Vietnamcům v ČR
Odborný program
90 min. / česky
Host: Do Thu Trang, Tereza Freidingerová, Mai Ngoc Minh
60. léta na FAMU jako symbol změny
13:30
Klub kultury 2
60. léta na FAMU jako symbol změny
Odborný program
90 min. / česky
Host: Petr Bednařík
Domy Andrzeje Wajdy
16:00
Klub kultury 2
Domy Andrzeje Wajdy
Odborný program
90 min. / polsky / tlumočení do češtiny
Host: Rafał Syska
Až zařve lev: Ze zákulisí vzniku filmu
17:30
Respekt stan
Až zařve lev: Ze zákulisí vzniku filmu
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jan E. Svatoš, Romi Straková
Neděle 09.08.2020
Chyťte Žida!
10:00
Respekt stan
Chyťte Žida!
Odborný program
90 min. / anglicky / tlumočení do češtiny
Host: Tuvia Tenenbom
Film naživo?
12:00
Respekt stan
Film naživo?
Odborný program
90 min. / česky
Host: Viktor Tauš
Neznámý vojín: Danny Kaye
14:30
Klub kultury 2
Neznámý vojín: Danny Kaye
Odborný program
60 min. / česky
Host: Michael Málek
Buster Keaton: Hledání příležitostí
16:30
Klub kultury 2
Buster Keaton: Hledání příležitostí
Odborný program
90 min. / česky
Host: Radomír D. Kokeš
What's the Buzz!
18:00
Respekt stan
What's the Buzz!
Odborný program
90 min. / česky
Host: Klára Feikusová, Jana Jedličková, Jakub Korda
Pondělí 10.08.2020
Lekce filmu podle Krystyny Zachwatowicz-Wajdové
11:30
Klub kultury 2
Lekce filmu podle Krystyny Zachwatowicz-Wajdové
Odborný program
60 min. / polsky / tlumočení do češtiny
CinEd: práce s filmem (nejen) na školách
14:00
Klub kultury 2
CinEd: práce s filmem (nejen) na školách
Odborný program
90 min. / česky
Host: Ivana Lipovská, Rebeka Fučíková, Marta Slámová, Dina Ibragimová
Sbohem, krutý světe!
14:00
Respekt stan
Sbohem, krutý světe!
Odborný program
90 min. / česky
Host: Dušan Veselý, Tomáš Novák, Martina Topinková, Milan Bureš
Televize o televizi
16:00
Respekt stan
Televize o televizi
Odborný program
90 min. / česky
Host: Klára Feikusová, Jana Jedličková, Jakub Korda
Lekce filmu podle Anny Geislerové
18:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Anny Geislerové
Odborný program
90 min. / česky
Host: Anna Geislerová
Úterý 11.08.2020
Řím, otevřené město (přednáška)
14:30
Klub kultury 2
Řím, otevřené město (přednáška)
Odborný program
90 min. / česky
Host: Aleš Říman
Barvy Nabarveného ptáčete
15:00
Respekt stan
Barvy Nabarveného ptáčete
Odborný program
90 min. / česky
Host: Václav Marhoul
Středa 12.08.2020
Musíme si pomáhat aneb Co nabídnou podzimní filmové festivaly
10:00
Respekt stan
Musíme si pomáhat aneb Co nabídnou podzimní filmové festivaly
Odborný program
90 min. / česky
Lekce filmu podle Vladimíra Körnera
12:00
Respekt stan
Lekce filmu podle Vladimíra Körnera
Odborný program
90 min. / česky
Host: Vladimír Körner
Umění akční scény
13:30
Klub kultury 2
Umění akční scény
Odborný program
90 min. / česky
Host: Jiří Flígl
FAMU v kině & krátkometrážní filmy v distribuci
14:00
Respekt stan
FAMU v kině & krátkometrážní filmy v distribuci
Odborný program
60 min. / česky
Host: Diana Cam Van Nguyen, Martina Netíková, Vít Schmarc
2458 predátorů se ocitlo V síti
16:00
Respekt stan
2458 predátorů se ocitlo V síti
Odborný program
90 min. / česky
Host: Vít Klusák