Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 07.08.2021
Pískohrátky se Zuzajdou
10:00
Dětský/literární stan
Pískohrátky se Zuzajdou
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Divadlo Koráb: Sněhurka a sedm trpajzlíků
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo Koráb: Sněhurka a sedm trpajzlíků
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Free Cinema uvádí: Herecký workshop pro děti
15:30
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Herecký workshop pro děti
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Neděle 08.08.2021
Free Cinema uvádí: Filmový plakát
10:00
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Filmový plakát
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Divadlo Letadlo: Průzkumníci v Africe
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo Letadlo: Průzkumníci v Africe
Doprovodný program: Dětský program
50 min. / česky
Letokruhy
15:30
Dětský/literární stan
Letokruhy
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Pondělí 09.08.2021
Free Cinema uvádí: Malí fotografové
10:00
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Malí fotografové
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Experimentujte s lightboxem!
13:00
Klub kultury 3
Experimentujte s lightboxem!
Doprovodný program: Dětský program , Industry program
120 min. / česky
Host: Pavla Šnajdarová
CinEd uvádí: Přetoč Lumièry!
15:00
Dětský/literární stan
CinEd uvádí: Přetoč Lumièry!
Doprovodný program: Dětský program
90 min. / česky
Poznejte filmové žánry netradičně
16:00
Klub kultury 3
Poznejte filmové žánry netradičně
Doprovodný program: Dětský program , Industry program
120 min. / česky
Host: Martina Voráčková, Michaela Dušková
Úterý 10.08.2021
Herecký workshop: Princ Bajaja
10:00
Dětský/literární stan
Herecký workshop: Princ Bajaja
Doprovodný program: Dětský program
180 min. / česky
Vytvoř si vlastní počítačovou hru!
14:00
Klub kultury 3
Vytvoř si vlastní počítačovou hru!
Doprovodný program: Dětský program , Industry program
120 min. / česky
Host: František Topinka, Jan Kroutil, Lukáš Novotný
Divadlo KK: O pejskovi a kočičce
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo KK: O pejskovi a kočičce
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Bublinový workshop
15:30
Dětský/literární stan
Bublinový workshop
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Odhalte tajemství green screenu!
16:30
Klub kultury 3
Odhalte tajemství green screenu!
Doprovodný program: Dětský program , Industry program
150 min. / česky
Host: Pavla Šnajdarová
Mlsné medvědí příběhy
17:00
Dětský/literární stan
Mlsné medvědí příběhy
Doprovodný program: Dětský program
Režie: Alexandra Májová, Kateřina Karhánková / Česká republika 2020 / 45 min. / česky
Středa 11.08.2021
Herecký workshop: Princ Bajaja
10:00
Dětský/literární stan
Herecký workshop: Princ Bajaja
Doprovodný program: Dětský program
180 min. / česky
Společné představení dětí z hereckého workshopu
14:00
Dětský/literární stan
Společné představení dětí z hereckého workshopu
Doprovodný program: Dětský program
40 min. / česky
Hudebně pohybový workshop
15:00
Dětský/literární stan
Hudebně pohybový workshop
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Večerníček 50: staré NEJ
16:10
Dětský/literární stan
Večerníček 50: staré NEJ
Doprovodný program: Dětský program
50 min. / česky