Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Pátek 29.07.2022
Písně o lásce
13:30
Sportovní hala
Písně o lásce
Východní přísliby
Režie: Tomasz Habowski / Polsko 2021 / 90 + 10 min. / DCP / polsky / el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Hrdinové dělnické třídy
17:00
Sportovní hala
Hrdinové dělnické třídy
Východní přísliby
Režie: Miloš Pušić / Srbsko 2022 / 85 + 10 min. / 15 let / DCP / srbsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
R.M.N.
19:30
Slovácké divadlo
R.M.N.
Východní přísliby
Režie: Cristian Mungiu / Belgie, Francie, Rumunsko, Švédsko 2022 / 125 + 10 min. / 15 let / DCP / anglicky, maďarsky, německy, rumunsky / české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Kapitán Volkonogov uprchl
22:30
Kino Hvězda
Kapitán Volkonogov uprchl
Východní přísliby
Režie: Natalja Merkulovová, Alexej Čupov / Estonsko, Rusko 2021 / 126 + 10 min. / 18 let / DCP / rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Sobota 30.07.2022
Svatba
9:30
Slovácké divadlo
Svatba
Východní přísliby
Režie: Wojciech Smarzowski / Polsko 2021 / 128 + 10 min. / 15 let / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Petr Vlček
Strachy v nás
13:30
Sportovní hala
Strachy v nás
Východní přísliby
Režie: Łukasz Ronduda, Łukasz Gutt / Polsko 2021 / 91 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, české titulky
Úvod: Petr Vlček
Klondike
20:00
Slovácké divadlo
Klondike
Východní přísliby
Režie: Maryna Er Horbačová / Ukrajina, Turecko 2022 / 100 + 10 min. / 18 let / DCP / čečensky, rusky, ukrajinsky, vlámsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Sonáta
23:30
Slovácké divadlo
Sonáta
Východní přísliby
Režie: Bartosz Blaschke / Polsko 2021 / 118 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Maciej Gil
Neděle 31.07.2022
Hrdinové dělnické třídy
9:30
Slovácké divadlo
Hrdinové dělnické třídy
Východní přísliby
Režie: Miloš Pušić / Srbsko 2022 / 85 + 10 min. / 15 let / DCP / srbsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Něha
13:30
Sportovní hala
Něha
Východní přísliby
Režie: László Csuja, Anna Nemesová / Maďarsko 2022 / 93 + 10 min. / 15 let / DCP / anglicky, maďarsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Ti druzí
21:00
Klub kultury – Velký sál
Ti druzí
Východní přísliby
Režie: Aleksandra Terpińská / Polsko 2022 / 106 + 10 min. / 18 let / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Maciej Gil
Pondělí 01.08.2022
R.M.N.
9:30
Slovácké divadlo
R.M.N.
Východní přísliby
Režie: Cristian Mungiu / Belgie, Francie, Rumunsko, Švédsko 2022 / 125 + 10 min. / 15 let / DCP / anglicky, maďarsky, německy, rumunsky / české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Svatba
14:00
Klub kultury – Velký sál
Svatba
Východní přísliby
Režie: Wojciech Smarzowski / Polsko 2021 / 128 + 45 min. / 15 let / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Host: Wojciech Smarzowski
Štěstí
20:00
Slovácké divadlo
Štěstí
Východní přísliby
Režie: Askar Uzabajev / Kazachstán 2022 / 131 + 10 min. / 18 let / DCP / kazašsky, rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Úterý 02.08.2022
Písně o lásce
8:30
Kino Hvězda
Písně o lásce
Východní přísliby
Režie: Tomasz Habowski / Polsko 2021 / 90 + 10 min. / DCP / polsky / el. české titulky
Úvod: Maciej Gil
Sonáta
14:00
Klub kultury – Velký sál
Sonáta
Východní přísliby
Režie: Bartosz Blaschke / Polsko 2021 / 118 + 45 min. / DCP / polsky / anglické titulky, el. české titulky
Host: Bartosz Blaschke
Při mně stůj
16:30
Slovácké divadlo
Při mně stůj
Východní přísliby
Režie: Tamara Dondurejová / Rusko 2022 / 76 + 10 min. / 15 let / DCP / rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Anton Dolin
Kapitán Volkonogov uprchl
21:00
Klub kultury – Velký sál
Kapitán Volkonogov uprchl
Východní přísliby
Režie: Natalja Merkulovová, Alexej Čupov / Estonsko, Rusko 2021 / 126 + 10 min. / 18 let / DCP / rusky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Anton Dolin
Středa 03.08.2022
Strachy v nás
9:30
Slovácké divadlo
Strachy v nás
Východní přísliby
Režie: Łukasz Ronduda, Łukasz Gutt / Polsko 2021 / 91 + 10 min. / DCP / polsky / anglické titulky, české titulky
Úvod: Petr Vlček
Nezanechat stopy
14:00
Klub kultury – Velký sál
Nezanechat stopy
Východní přísliby
Režie: Jan P. Matuszyński / Polsko 2021 / 160 + 10 min. / 15 let / DCP / polsky / české titulky
Úvod: Petr Vlček
Klondike
17:30
Klub kultury – Velký sál
Klondike
Východní přísliby
Režie: Maryna Er Horbačová / Ukrajina, Turecko 2022 / 100 + 10 min. / 18 let / DCP / čečensky, rusky, ukrajinsky, vlámsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Anton Dolin
Vera sní o moři
20:00
Slovácké divadlo
Vera sní o moři
Východní přísliby
Režie: Kaltrina Krasniqiová / Albánie, Kosovo, Severní Makedonie 2021 / 87 + 10 min. / 15 let / DCP / albánsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina
Něha
22:30
Kino Hvězda
Něha
Východní přísliby
Režie: László Csuja, Anna Nemesová / Maďarsko 2022 / 93 + 10 min. / 15 let / DCP / anglicky, maďarsky / anglické titulky, el. české titulky
Úvod: Kamila Dolotina