Můj diář

Denní program

Rychlé filtry
v
v
v
Sobota 30.07.2022
Free Cinema uvádí: Lunapark filmových vynálezů
10:00
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Lunapark filmových vynálezů
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Hudebně divadelní parta Fčil a Tu: Pohádka O Koblížkovi
14:00
Dětský/literární stan
Hudebně divadelní parta Fčil a Tu: Pohádka O Koblížkovi
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Free Cinema uvádí: Filmový workshop - filmové natáčení
15:30
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Filmový workshop - filmové natáčení
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Neděle 31.07.2022
O koťátku, které zapomnělo mňoukat
10:00
Dětský/literární stan
O koťátku, které zapomnělo mňoukat
Doprovodný program: Dětský program
60 min. / česky
Huga čaga, huga, huga
11:30
Dětský/literární stan
Huga čaga, huga, huga
Doprovodný program: Dětský program
90 min. / česky
Workshop: Staň se promítačem
13:00
Galerie slováckých vín
Workshop: Staň se promítačem
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Claire Cooková
Divadlo Facka: Tůdle Nůdle prchají z cirkusu
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo Facka: Tůdle Nůdle prchají z cirkusu
Doprovodný program: Dětský program
50 min. / česky
Free Cinema uvádí: Workshop filmového herectví
15:30
Dětský/literární stan
Free Cinema uvádí: Workshop filmového herectví
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Workshop: Vytvoř si svůj filmový experiment
15:30
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Vytvoř si svůj filmový experiment
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
120 min. / anglicky, česky / tlumočení do češtiny
Host: Annis Lucy Joslinová, Claire Marie Wearnová
Pondělí 01.08.2022
Pískování se Zuzajdou
10:00
Dětský/literární stan
Pískování se Zuzajdou
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Workshop: Z počátků kinematografie (CinEd)
13:00
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Z počátků kinematografie (CinEd)
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
90 min. / česky
Host: Viktória Rampal Dzurenková, Ranjan Rampal
Divadlo Letadlo: Výprava za ledním medvědem
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo Letadlo: Výprava za ledním medvědem
Doprovodný program: Dětský program
50 min. / česky
Česká filmová pohádka: Jak si nevzít princeznu
15:30
Dětský/literární stan
Česká filmová pohádka: Jak si nevzít princeznu
Doprovodný program: Dětský program
Česká republika, Slovensko, SRN 2021 / 91 min. / česky
Úterý 02.08.2022
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
10:00
Dětský/literární stan
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Workshop: Film nejsou jen digitální data, přijďte si na něj sáhnout!
12:00
Klub kultury – Salonek 3
Workshop: Film nejsou jen digitální data, přijďte si na něj sáhnout!
Doprovodný program: Dětský program, Industry program
150 min. / česky
Host: František Topinka, Theodora Pfeffermannová
Moderní magická show
14:00
Dětský/literární stan
Moderní magická show
Doprovodný program: Dětský program
45 min. / česky
CinEd uvádí: Přetoč Lumièry
15:30
Dětský/literární stan
CinEd uvádí: Přetoč Lumièry
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Středa 03.08.2022
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
10:00
Dětský/literární stan
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Divadlo Koráb: Kocour v botách
14:00
Dětský/literární stan
Divadlo Koráb: Kocour v botách
Doprovodný program: Dětský program
50 min. / česky
Workshop malování na tvář
15:30
Dětský/literární stan
Workshop malování na tvář
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Čtvrtek 04.08.2022
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
10:00
Dětský/literární stan
Dětský herecký workshop: O Budulínkovi
Doprovodný program: Dětský program
120 min. / česky
Společné představení dětí z hereckého workshopu
12:30
Dětský/literární stan
Společné představení dětí z hereckého workshopu
Doprovodný program: Dětský program
30 min. / česky